Karkasinių namų statyba

Karkasiniai namai – tai lengvi, šilti, sveiki, ekonomiški, greitai pastatomi mediniai namai, mėgstami daugelyje išsivysčiusių šalių. Šių namų karkasas yra surenkamas vietoje, o tarpai užpildomi šilumą izoliuojančia medžiaga.

Preciziškai įrengus šilumos, garo bei vėjo izoliacijas, turėsime šiltą, nedrėkstantį namą. Dėl šių sudėtinių dalių karkasiniame name reikia įrengti mechaninę ventiliaciją. Labai svarbu, kad karkasinio namo statybai skirta mediena būtų labai gerai išdžiovinta ir impregnuota nuo vandens. Tuomet namas vėliau nesideformuos ir bus stabilus. Konstrukcijų vibracijos name išvengiama naudojant didesnių matmenų sijas ir statramsčius.

Karkasinio namo pamatai kainuos pigiau, nes jis lengvesnis nei mūrinis. Dėl karkasinio namo sienos sandaros namas būna netgi šiltesnis nei daugelio kitų konstrukcijų namų. Sienos storis nedidelis, tad sutaupoma namo gyvenamojo ploto ir pinigų namo statybai. Be visų kitų privalumų- tai pigiausias būdas pasistatyti Pasyvų namą (energijos sąnaudų klasės A+ ar A++).

Karkasinei namų statybai reikia ypatingo tikslumo, nes medis – gyva medžiaga. Profesionaliai pastatytas namas bus labai šiltas ir jame bus gera gyventi.

karkasinių namų statyba
karkasinių namų statyba